حریم خصوصی

سیاست نامه حریم خصوصی

«عطاری سجادی فر » به حریم خصوصی کاربران خود احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از اطلاعات شخصی است که شما در اختیار آن می‌گذارید. از آنجا که جمع‌آوری و پردازش اطلاعات شخصی بخش غیرقابل اجتنابی در فرایندهای مبتنی بر گوشی همراه و اینترنت است لذا به منظور آگاهی کامل از سیاست و عملکرد سجادی فر در این زمینه، مطالعه این سند تحت عنوان «سیاست نامه حریم خصوصی» و هر گونه پیام دیگری که در خصوص جمع‌آوری و پردازش اطلاعات توسط سجادی فر به حساب کاربری شما ارسال می‌شود، ضروری است.

این سند مشتمل بر موارد ذیل در خصوص اطلاعات شخصی و یک واژه نامه است که مطالعه آن را برای درک بهتر اصطلاحات تخصصی پیشنهاد می‌کنیم.

۱- درباره سجادی فر

2- چه اطلاعاتی جمع آوری میشود

3- از اطلاعات چه استفاده‌ای می‌کنیم

4- اطلاعات در اختیار چه اشخاصی قرار می‌گیرند

5- امنیت اطلاعات شخصی

 

۱- درباره عطاری سجادی فر

برای ما ایرانی ها، ادویه جات و عطاری جات، جزو لاینفک زندگی از قدیم الایام بوده است. اکثر غذاهای لذیذ و خوشمزه ایرانی، طعم خود را از ادویه جات تازه و لذیذ ایرانی میگیرند. عطاری و ادویه فروشی سجادی فر، کار خود را از سال 1347 آغاز کرده است.این عطاری با بیش از نیم قرن تجربه در فروش ادویه جات و عطاری جات گیاهی توسط جناب سید جعفر سجادی فر در محل سجادی فر عطارهای میدان امام اصفهان تاسیس گشته است .برای ما ایرانی ها، ادویه جات و عطاری جات، جزو لاینفک زندگی از قدیم الایام بوده است. اکثر غذاهای لذیذ و خوشمزه ایرانی، طعم خود را از ادویه جات تازه و لذیذ ایرانی میگیرند. عطاری و ادویه فروشی سجادی فر، کار خود را از سال 1347 آغاز کرده است.این عطاری با بیش از نیم قرن تجربه در فروش ادویه جات و عطاری جات گیاهی توسط جناب سید جعفر سجادی فر در محل سجادی فر عطارهای میدان امام اصفهان تاسیس گشته است.در عطاری سجادی فر، بیش از 400 قلم کالا و بیش از 60 نوع ادویه جات اصل و تازه وجود دارد، از ادویه های ساده مانند زردچوبه و دارچین گرفته تا ادویه های مخلوط مانند ادویه ماسالا و یا ادویه بگوشت. این ادویه ها مستقیما توسط کارشناسان عطاری تایید شده و از بهترین محل ها تهیه و آسیاب میگردند تا با بهترین کیفیت ها در اختیار مشتریان محترم ما قرار گیرند..

2- کدام اطلاعات توسط عطاری سجادی فر جمع آوری می شوند

اطلاعات ممکن است توام با نصب اپلیکیشن سجادی فر  (اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور عمدتاً به این شیوه جمع‌آوری می‌شوند و در سرورهای ما نگهداری می‌شوند) در دسترس و اختیار ما قرار گیرد، همچنین اپلیکیشن ما ممکن است اطلاعات را مستقیماً از شما دریافت کند (هنگام ایجاد حساب کاربری، ثبت نظر، تماس و مکاتبه با پشتیبانی و یا تکمیل هر فرم یا ورود اختیاری اطلاعات).

– سوابق کلیه خریدها در بستر اپلیکیشن سجادی فر .

– صدا و مکاتبات شما در تماس با تیم پشتیبانی ضبط می‌گردد.

در صورتی که شما مایل نیستید اطلاعات شما در اختیار سجادی فر قرار گیرد، لطفا از نصب نرم‌افزار سجادی فر و/یا ایجاد حساب کاربری و ثبت اطلاعات شخصی در سایت و نرم‌افزار سجادی فر خودداری نمایید.

3- سجادی فر از اطلاعات چه استفاده‌ای می کند

موارد عمده استفاده از اطلاعات عبارتند از:

– ارزیابی عملکرد سایت و نرم‌افزار سجادی فر و رفع اشکالات آن‌ها در نسخه‌های آتی،

– افزایش امنیت و صحت عملکرد سایت و نرم‌افزار،

– ارائه خدمات به نحوی که کاربر بتواند به نحوی کارآمد و منحصر به فرد، از کلیه امکانات موجود در سایت و برنامه استفاده کند به عنوان مثال بهبود نتایج جستجو و ارائه پیشنهاد‌های اختصاصی به کاربر،

– انجام و تکمیل تراکنش و خرید درون‌برنامه‌ای،

– اطلاع‌رسانی رخدادهای مهم مانند به‌روزرسانی‌های خدمات و محصولات ، تغییرات مهم در شرایط استفاده از سجادی فر یا سیاست‌نامه حریم خصوصی،

4- اطلاعات در اختیار چه اشخاصی قرار می گیرند

۱-۶- سجادی فر ممکن است در راستای مطابقت عملکردش با قوانین و مقررات کشور اطلاعات موضوع این سند را در جریان رسیدگی قضایی و/یا در پاسخ به دستور مراجع قضایی ذی‌صلاح در اختیار نهادهای ذی‌ربط قرار دهد.

5-  امنیت اطلاعات شخصی

 یکی از اولویت‌های اصلی سجادی فر محافظت از اطلاعات حساب کاربران و جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز به این اطلاعات است. بر همین اساس:

– سایت سجادی فر با SSL‌ رمزگذاری شده‌اند،

– برای هر بار ورود به حساب کاربری در سجادی فر از رمز عبور یک‌بار مصرف (OTP) استفاده می‌شود که تنها با دسترسی به آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراهی که از طریق آن در سجادی فر ، حساب کاربری خود را ایجاد کرده‌اید امکان‌پذیر است،

– اطلاعات حساب یا کارت بانکی که در زمان پرداخت وارد می‌کنید، در درگاه بانکی وارد می‌شوند و به هیچ‌ عنوان در سجادی فر دریافت و ذخیره نخواهند شد و از طریق درگاه بانکی مورد استفاده خواهند بود.

– از اطلاعات حساب کاربری خود محافظت کرده و آن‌ها را در اختیار اشخاص ثالث قرار ندهید،

– رمز عبوری را انتخاب نمایید که حتی‌الامکان برای دیگران غیر قابل حدس باشد،

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه