طراحی سایت طراحی و بهینه سازی سایت سئو سایت طراحی و اجرای نرم افزار اندروید

درباره فروشگاه سجادی فر

برای ما ایرانی ها، ادویه جات و عطاری جات، جزو لاینفک زندگی از قدیم الایام بوده است. اکثر غذاهای لذیذ و خوشمزه ایرانی، طعم خود را از ادویه جات تازه و لذیذ ایرانی میگیرند. عطاری و ادویه فروشی سجادی فر، کار خود را از سال 1347 آغاز کرده است.این عطاری با بیش از نیم قرن تجربه در فروش ادویه جات و عطاری جات گیاهی توسط جناب سید جعفر سجادی فر در محل بازار عطارهای میدان امام اصفهان تاسیس گشته است.
در عطاری سجادی فر، بیش از 400 قلم کالا و بیش از 60 نوع ادویه جات اصل و تازه وجود دارد، از ادویه های ساده مانند زردچوبه و دارچین گرفته تا ادویه های مخلوط مانند ادویه ماسالا و یا ادویه آبگوشت. این ادویه ها مستقیما توسط کارشناسان عطاری تایید شده و از بهترین محل ها تهیه و آسیاب میگردند تا با بهترین کیفیت ها در اختیار مشتریان محترم ما قرار گیرند.

خرید آنلاین ادویه

ما در عطاری سجادی فر، سالهاست که در حجره خود در میدان نقش جهان اصفهان، پذیرای مشتریان عزیز می باشیم. برآن شدیم تا با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همراهی با فن آوری های روز دنیا، این سایت را برای خرید آسان نه فقط دوستان عزیز در اصفهان بلکه تمام ایرانیان خوش ذوق که کیفیت ادویه جاتی که مصرف میکنند برایشان مهم است تاسیس کنیم. از این پس شما میتوانید با خیال راحت از سایت ما ادویه هایی با بهترین کیفیت (چه به صورت آسیاب شده و چه آسیاب نشده) ؛ عرقیجاتی با ضمانت اصل و دمنوش های طبیعی بخرید و با خیال راحت مصرف کنید.

ارسال رایگان

عطاری سجادی فر مفتخر است که خرید بالای 200 هزار تومان در شهر اصفهان و خرید بالای 400 هزار تومان در سایر نقاط کشور را به صورت رایگان برای مشتریان ارسال نماید. ارسال های ما بین 3 تا 5 روز کاری به دست مشتریان ما در سراسر کشور می رسند. برای ساکنین اصفهان عزیز، خریدها بین 1 تا 2 روز کاری ارسال شده و به دست آنها می رسند.


سخن آخر

عطاری سجادی فر، تمامی محصولات خود را  با ضمانت اصل بودن و تازه بودن به شما مشتریان عزیز عرضه می کند. برای اطلاعات از قوانین و مقررات خرید ازما کلیک کنید.

عطاری سجادی فر

بستر فروش آنلاین انواع عطاری جات و ادویه جات